מתנה ליולדת- מה להביא ליולדת

מתנה היא סוגיה שקשה לפצח. במיוחד כשמדובר מתנה ליולדת בנשים שידועות כביקורתיות לעיתים, ופי כמה וכמה כשמדובר באישה שילדה או אז המשימה הופכת למאתגרת במיוחד.
אז איזה מתנה נביא ליולדת שילדה תינוק או תינוקת?
זאת השאלה שננסה לענות עליה במאמר זה. ישנם כמה סוגים של מתנות ליולדת כגון:
  1. מתנה מפנקת לאישה עצמה- גם כאן ניתן לראות שהמתנות ליולדת מתחלקות לשתיים:
  • מתנה חומרית ליולדת
  • מתנה חוויתית ליולדת.
איזה מתנה עדיפה? זאת שאלה שאתם מהכרותכם עם היולדת תצטרכו לענות עליה.

דוגמאות למתנות ליולדת חומריות:
תכשיטים- תכשיט עם הכיתוב mom או שם התינוק או התינוקת יכול לרגש במיוחד את היולדת. טבעת מיוחדת, ועם זה יהיה תכשיט מזהב או עם יהלום ישנן נשים שיעריכו זאת מאוד.
אוכל- ישנן מתנות ליולדת שקשורות באוכל כגון שוקולדים, סושי, סושי פירות, מגש פירות מעוצב או אפילו משלוח של אוכל חם וביתי ליולדת מיד לאחר הלידה. אני לא מכירה נשים שלא ישמחו לקבל אוכל מנחם שכזה ללא מאמץ מצידן.
פרחים- זר פרחים יפייפה ליולדת הוא חברה הטוב של האישה. הוא גורם לאישה להרגיש נאהבת, ומפיץ אור ותחושת רעננות ונקיון בחלל. מומלץ להוסיף לצד זר הפרחים יין, בלונים, או מארז שוקולדים איכותיים.
תכשירים קוסמטיים- כל אשה אחרי לידה תאהב להתפנק עם תכשירי קוסמטיקה חדשים בהם קרמים, לגוף ולפנים, בשמים,איפור, סבונים ריחנים ועוד. מומלץ להביא כמתנה ליולדת מארז עם מגוון מוצרים.

רעיון נוסף למתנה ליולדת הוא מתנת חוויה.

דוגמאות למתנת חוויה ליולדת:
שוברים: תוכלו להביא ליולדת שובר ספא מפנק, ארוחה במסעדה זוגית, חופשת לילה במלון מפנק, לאלו מכם שממש רוצים לפנק את היולדת במתנה בלתי נשכחת ניתן להזמין טיסה ומלון זוגי ביעד בלתי נשכח כמובן שתצטרכו לדאוג לבייביסיטר בנוסף. סדנאות: רעיון נחמד נוסף יכול להיות סדנה בתחום שהיא אוהבת כמו בישול, סדנת אומנות, סדנה ליוגה או סדנת העצמה נשית. גם כאן המבחר גדול מאוד וכדאי שתתיעצו עם היולדת עצמה או בן זוגה לגבי העדפותיה. כמובן שיש עוד סוגי מתנות רבים שתוכלו להעניק ליולדת וכאן נתנו סקירה קטנה ובלתי ממצה.

כאמור, הזכרנו שניתן להביא מתנה ליולדת עצמה אך ניתן גם להביא מתנה לתינוק.

​​​​​​​2. מתנה לתינוק- כשאישה יולדת התינוק הוא חלק בלתי נפרד ממנה, לכן נשים רבות ישמחו לקבל מתנה לתינוק, ואף יעדיפו זאת על פני מתנה לעצמם כשם שהן שמות את התינוק במקומן במצבים רבים נוספים, הוא הרי הופך להיות מרכז עולמן.
תחת קטגוריית המתנות לתינוק ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של מוצרים לתינוק ננסה לרכז חלק מהם להלן:
טקסטיל לתינוק- תחת זאת תוכלו לרכוש ביגוד ראשוני, בגדים ראשוניים מכותנה, שמיכות כותנה או שמיכות סרוגות, מצעים למיטת התינוק, חיתולי טטרה רכים , כובעים ועוד. המבחר בחנויות ורשתות האון לין הוא אין סופי
צעצועי התפתחות לתינוק- ישנם צעצועי התפתחות רבים, מעץ, מסיליקון, מפלסטיק ומבד. צעצעוי התפתחות עוזרים לפתח את המוטוריקה העדינה והגסה של התינוק ומסייעים בהתפתחותו. מעבר לכך יש צעצועים יפים שפשוט ושווי לב ותמיד כיף לקבל צעצועי התפתחות חדשים.
אביזרי עזר לתינוק- תחת זאת נכנס המוצצים, הבקבוקים, החיתולים, מוצרי קוסמטיקה לתינוק כגון משחת החתלה וקרם גוף ופנים לתינוק, אחסון למוצצים, מחזיק למוצץ, נשכנים מסיליקון שעוזרים להקל על גירוי השיניים של התינוק, טרמפולינות, משטח החתלה, משטח פעילות, מוביילים לתינוק, אקססוריז לקישוט חדר התינוק ועוד.

מארזי לידה לתינוק וליולדת
אופציה נוספת שקיימת כיום בשוק היא מארזי לידה, שנקראים גם בשם מארז ליולדת או מארז לתינוק. מארזים אלו טובים במיוחד למי שמתקשה להחליט מה לרכוש ליולדת, האם לקנות רק מתנה ליולדת או רק מתנה לתינוק. שכן במארזי הלידה יכול להיות מגוון רחב של מוצרים גם מעולם האם היולדת וגם מעולם התינוק, ויש שיחשבו שמארז לידה משולב מסוג זה, הוא המתנה המושלמת גם לתינוק וגם לאם. 
אז החלטתם לרכוש מארז לידה, אנחנו ב KOYA BABY BOX מתמחים ביצירת מארזי לידה לתינוק וליולדת שמשלבים מוצרים לתינוק ולאם כי אנו מאמינים שמתנה ליולדת צריכה להיות חווייתית. בשל תפיסה זו, אנחנו יוצרים מארזי לידה מעוצבים שכיף לפתוח ולגלות אילו מוצרים מסתתרים בפנים, ומשתדלים שבכל מארז לידה יהיה מגוון מוצרים איכותיים לתינוק וגם משהו ליולדת, הרי לה כל כך מגיע להתפנק.
ניתן לבקר באתר שלנו ולהתרשם ממגוון מארזי הלידה.

רוצים לקרוא עוד על מארזי לידה לחצו כאן
שמיכה סרוגה לתינוק
מארז לידה
Coi בניית אתרים
0