כוחו של העיצוב במארזי לידה לתינוק

עיצוב בעולם הוא כוח רב עוצמה שמעצב את עולמנו במגוון דרכים. מהבגדים שאנו לובשים ועד לבתים שלנו, לעיצוב יש את היכולת ליצור שמחה, אושר, לעורר רגש ולשפר את הרגשתנו הכללית על ידי הנכסת אנרגיות מחודשות. בעולם התינוקות, ובפרט בעולם מארזי לידה לעיצוב תפקיד מכריע ביצירת סביבה אסטתית ומגרה לתינוק שחשובה כל כך להתפתחותו בתקינה. זו הסיבה שאנו אוהבים לקבל מארזי לידה שעוצבו בצורה אסטתית ומזמינה, כדי לתת מענה לצרכים הפרקטיים והאסתטיים של ההורים החדשים והתינוק.


עיצוב מארזי לידה - חשיבותו

כשמדובר באירוע של תינוק חדש במשפחה, כל פרט חשוב ולכן מארזי לידה בתחום התינוקות כאשר הם מעוצבים הם גם מספקים פריטים חיוניים ופרקטיים לחודשים הראשונים של התינוק, אך הם גם יוצרים תחושת רעננות התחדשות וציפייה אצל ההורים החדשים. מארזי לידה מעוצבים נותנים אנרגיה של התחלה חדשה למסע ההורות המתהווה, והוא יכול להפוך למזכרת אהובה למשך שנים.


עיצוב בימנו

עיצוב, מן הסתם, נוגע בכל תחום בחיינו ואינו מתקשר רק לתחום מארזי לידה; הוא מחלחל לכל היבט בחיינו. מהמוצרים בהם אנו משתמשים ביום יום ועד הבית שלנו והחללים שבהם אנחנו נמצאים כגון משרדים, מקומות עבודה מרפאות פארקים גינות מסעדות ועוד. חברות וארגונים רבים גילו את כוחו של העיצוב וההשפעה שלו על נפש האדם. ולכם בעשור האחרון ניתן לראות שיותר ויותר חברות, ארגונים ועסקים משתמשים בשירותי עיצוב לעסקים שלהם. זה כבר לא סתם אמרה שכשאנו שוהים במקום מעוצב, מתעוררים בנו תחושות של הרמוניה ואיזון בחיינו, זו כבר עובדה מבוססת מחקרית.

הקשר שבין מארז לידה מעוצב ורשתות חברתיות

בעידן הדיגיטלי של היום, לרשתות החברתיות תפקיד משמעותי בעיצוב התפיסה שלנו לגבי עיצוב ואסטטיקה. אנחנו מחפשים כל הזמן דברים יפים ורודפים להדמות להם. אנו נחשפים לתמונות ועיצובים בפלטפורמות כמו אינסטגרם ופינטרסט. החשיפה הזו משפיעה על הרצונות והכמיהות שלנו והרצון שלנו להדמות למשהו או משהו אחר ברצון שלנו לרכוש משהו שיש למשהו אחר. כבר ברור לכל שעולם הרשתות החברתיות יצר סטנדרט מסויים וקיבע באופן חזק את המקום של עיצוב בחיינו, בין אם זה הבגדים שלנו, הנעליים, האיפור שלנו, איך שהבית שלנו נראה, החופשות היפות שלנו, המנות המעוצבות שאנחנו אוכלים, בקיצור הכל חייב להיות מעוצב. 


איך מתקשר העיצוב לעולם מארזי הלידה?

כאמור, אנחנו, כבני אדם, נמשכים לדברים יפים, לחפצים וחללים שנראים טוב ממש כמו שאחנו נמשכים לבני הזוג שלנו. זו גם הסיבה שאנחנו אוהבים לקבל ולתת מתנות וגם מארזי לידה מעוצבים בצורה מסוגננת וטרנדית שיקלעו לטעמם של מקבלי המתנה. 


עיצוב חדר התינוק

כשם שעיצוב פנים נכנס כיום לתקציב ולתוכנית של כל משפחה שמעצבת את ביתה, כך גם נכנס העיצוב בצורה חזקה ביותר לעולם התינוקות וחדרי הילדים. ונכון יהיה לאמר שעיצוב חדר התינוק הוא תהליך מרגש ויצירתי ואחד המוקדים בבית שהכי כיף לעצב שכן הוא משלב בין צבעים, מרקמים וצורות שונות שמשתלבים יחד בהרמוניה ליצירת מראה משובב ושווה לב, חשוב גם להשקיע בעיצוב שייתן תחושת ואנרגית רוגע לשוהים בחדר ובפרט לתינוק, שכן עומס צבעים וצורות יכולים לגרום לתינוק הקטן גירויי יתר.
אנו ממליצים לבחור פלטת צבעים מסויימת שאותה נרצה לבסס בחדר, לדוגמה 3 צבעים מסויימים ואיתם לעצב את חדר התינוק כך שצבעים אלו יחזרו מספר פעמים בעיצוב, למשל הריהוט והאביזרים בחדר התינוק, השטיח, המצעים וכו, יהיו בשלושת הצבעים שבחרנו. כך, אנו יוצרים עיצוב זורם והרמוני בחדר התינוק.
בשל העובדה שעיצוב חדר התינוק צובר תאוצה ואהדה בקרב הורים רבים אנחנו חושבים שזה רעיון נפלא לשלב במארזי לידה לתינוק גם פריט לעיצוב חדר התינוק. כך לדוגמה אנחנו מאוד אוהבים להוסיף למארזי הלידה שלנו קשת סרוגה שניתן לתלות על הקיר בחדר התינוק, הקשת הסרוגה יכולה להוסיף המון חן לעיצוב כל קיר ריק בחדר התינוק. 


מארזי לידה - בגדים ואקססוריז מעוצבים

העיצוב אינו מוגבל לחדר הילדים; הוא משתרע על כל היבט בחיי התינוק. מהבגדים שהם לובשים ועד למוצרים שהם משתמשים בהם, כיום חברות רבות מציעות מגוון בגדי תינוקות מעוצבים לפי טרנדים וסטייל, ממש כמו עולם עיצוב הבגדים של המבוגרים. בדומה, ניתן למצוא גם בקבוקים, מוצצים ושלל אקססוריז מעוצבים לתינוק, והמבחר הוא באמת אין סופי עבור ההורים הצעירים. לכן, מומלץ מאוד להוסיף לכל מארזי לידה פרטי לבוש ומוצרים מעוצבים לתינוק. פריטים אלו גם שימושיים, וגם מהנים למראה ויוצרים אצל התינוק גירויים חדשים ומסקרנים.


מארזי לידה שעוצבו על ידי מעצבת פנים

נכון שכשאנחנו רוצים לעצב חלל מסויים אנחנו פונים למעצבת פנים מנוסה שתעצב לנו את הבית היטב עם מיטב הניסיון, בדומה, לדעתנו חשוב שעיצוב יכנס גם למארזי לידה לתינוק ולמתנות בכלל. כך, אתם מבטיחים לעצמכם שמארז לידה או מתנה שאתם רוכשים יהיה מעוצב בטוב טעם וישמח מאוד את היולדת. בדיוק כפי שלעיצוב בית פונים למעצבת, גם כשאתם רוכשים מארזי לידה כדאי מאוד שתהיה שותפה ביצירתו מעצבת שתדע לסגנן את המארז ולהפוך אותו קופסא שמאגדת מספר פריטים לתינוק למארז לידה מעוצב ויפייפה שיגרום לפותח לאפקט ה - WOW


מארזי לידה מעוצבים בעיקר בגלל החוויה

קבלת מארז לידה מעוצב היא חוויה שמביאה שמחה ואושר רבים להורים. וזה לא רק בגלל הפריטים שהוא מכיל; זה הרבה בגלל המחשבה והאכפתיות שהושקעו ביצירת מארז לידה שההשקעה בעיצוב בו ניכרת. מארז לידה מעוצב מוכיח לנו שמישהו לקח את הזמן ליצור מארז מיוחד עבור ההורים החדשים והרך הנולד החדש שלהם. מדובר במחווה של אהבה והשקעה, ולפעמים, רק בשביל הרגע הזה, שווה לרכוש מארזי לידה.


השמחה והחשיבות של עיצוב במארזי לידה

עיצוב משחק תפקיד משמעותי בחיינו. מהרגע שאנו מתעוררים ומתקשרים עם הסביבה שלנו, אנו מוקפים בבחירות עיצוביות שמשפיעות על מצב הרוח שלנו. כך גם כשמדובר במארזי לידה. תחום העיצוב נכנס חזק גם כאן. לחפצים מעוצבים יש את הכוח לרומם את רוחנו, לעורר רגשות חיוביים ולהביא לנו שמחה. כשם שאנחנו אוהבים חדרי תינוקות מעוצבים, חללים מעצבים, בגדים לתינוק מעוצבים, כך אנו אוהבים שגם המתנות שאנו נותנים ומקבלים יהיו מעוצבים, וזה מתקשר ממש לעיצוב מארזי לידה. אז בפעם הבאה שאתם רוכשים מארז לידה, שימו לב שהחברה שמכינה את המארז לידה שמה דגש על העיצוב. 


לסיכום, חשיבות העיצוב בתחום מארזי לידה בשנים האחרונות הלכה וגדלה יחד עם חשיבות העיצוב בחיינו בכלל. מארז לידה מעוצבים, כמו העיצוב עצמו, מביא שמחה, אושר ותחושת עונג לכל מי שמביט. השקעה במארז לידה מעוצב היא לא רק רכישה; זוהי חגיגה של החיים והיופי עצמם.
​​​​​​​

כותבת המאמר הינה מעצבת פנים בעלת המותג KOYA BABY BOX מארזי לידה מעוצבים לתינוק. ניתן לבקר באתר KOYA BABY BOX על מנת להתרשם ממגוון המארזים לתינוק המעוצבים שבאתר ואף ניתן להרכיב מארז לתינוק בעצמכם ממגוון המוצרים המעוצבים שבאתר שלנו 

כדי להבין למה מארזי לידה שלנו הם המתנה המושלמת לחצו כאן
מארזי לידה כיצד תעשו זאת בעצמכם? לחצו כאן

מארי לידה ביגוד לתינוק
מארז לידה
מארז לידה לתינוק
Coi בניית אתרים
0