למה חשוב להביא מתנה ליולדת?

זה לא סוד שנשים אוהבות מתנות.
אנחנו הנשים תמיד אוהבות לקבל מתנות, ולא צריך אירוע מסויים כדי להביא לנו מתנה.
אנחנו אוהבות לקבל מתנות בבוקר, בערב, ביום חול או חג, ביום הולדת, יום נישואין או סתם בלי סיבה.
אבל אחת המתנות האהובות ביותר על הנשים הן מתנה ליולדת שאלו המתנות שהיא מקבלת לאחר הלידה.
זהו רגע קסום, רגע של התחדשות, של הקמת המשפחה, הלב מתרחב וכל אישה מרגישה שכמו הלידה גם היא נולדה מחדש. אז לרגל הרגע המכונן, ממש לאחר הלידה, כדאי שתדעו שמתן מתנה ליולדת חשוב ביותר מכמה סיבות...

למה דווקא אחרי הלידה חובה להביא ליולדת מתנה?

סיום של תקופה- ההריון אורך 9 חודשים במהלכן חלק מהנשים מאוד נהנות אך חלקן פחות, ובעיקר הקושי הוא ההתמודדות עם חודשי ההריון הראשונים שמלווים בבחילות ותחושה רעה. סוף ההריון גם הוא לא ממש פיקניק, הבטן הגדולה כבר כבדה, ההליכה קשה, הריצות לשירותים נהיות דחופות יותר ויותר, קשה למצוא תנוחת שינה בלילה, ועוד ועוד תופעות לוואי שרק אישה שהיתה בהריון יכולה להבין.
אז אחרי שההריונית עברה מסע של 9 חודשים והביאה תינוק חדש לעולם, התחושה היא של סיום תקופה, והתחלת תקופה מרגשת חדשה. בדיוק בנקודה זאת, זה זמן נפלא לפנק את היולדת במתנה.
חרדה ודיכאון- נשים רבות חוות לאחר הלידה סוגים שונים של חרדה ודיכאון שאחרי לידה, כמובן שחשוב מאוד להפנות את היולדת לטיפול אם הנכם שמים לב לשינויים באישה שיכולים להצביע על דיכאון או חרדות, אבל דבר קטן שאתם יכולים לעשות עבור האישה כדי להפיג ממנה ולו במעט את התחושות הקשות הוא להביא ליולדת מתנה אחרי לידה. למתנות מהלב, שניתנות מאנשים שאוהבים יש יכולות לייצר מצב רוח וצחוק, שידועים כתרופה לכל מצב רוח רע.
צרכים פרקטיים- כל תינוק חדש שנולד, הוא עולם ומלואו של צריכים ורצונות, שההורים הטריים צריכים למלא כדי לטפל ולגדל את התינוק.
כמה כיף לקבל מתנות ליולדת שכבר מכילות את המוצרים שההורים ממילא צריכים לקנות ובכך חוסכים להם חלק מהעול הכלכלי שממילא הוא גדול ולא פשוט עבור הורים.
לא באים בידיים ריקות- אף אחד לא רוצה לרגיש את התחושה הלא נעימה של להכנס לחדר בו היולדת והתינוק/ת החדשה נמצאים ורק אתם עומדים שם מבלי שהבאתם מתנה, או משהו עבור היולדת והמשפחה. ובצדק.
כמו שלא באים לחתונה או יום הולדת בלי מתנה, גם לא פוגשים את היולדת ללא שהבאתם מתנה, זאת יכולה להיות מתנה ליולדת עצמה, וזאת יכולה להיות מתנה לתינוק/ת, מה שתחליטו. העיקר שלא תגיעו בידיים ריקות.

אז כדי שאתם אף פעם לא תגיעו בידיים ריקות, אנו ב- KOYA BABY BOX דואגים לכם למארזי לידה ומתנות ליולדת לאחר הלידה.
אנחנו מתמחים ביצירת מארזי לידה איכותיים עם מגוון רחב של מוצרים לתינוק ולאם.
אנחנו אוהבים לשמח יולדות ותינוקות, ובעיקר גם אוהבים לשמח את החברים והמשפחה, נותני המתנה, שבטח מרגישים תחושה טובה כשהם מעניקים את מארזי הלידה שלנו ליולדת.
אנחנו תמיד אורזים את מארזי הלידה שלנו מכל הלב, ומבטיחים לדאוג למארז הלידה המושלם עבורכם.
מוזמנים לבקר באתר שלנו ולבחור מארז לידה
רוצים לדעת איזה מתנה להביא ליולדת? לחצו כאן 
רוצים לקבל טיפים על הרכבת מארז לידה בעצמכם ? לחצו כאן


מארזי לידה
Coi בניית אתרים
0