מה מכיל המארז לתינוק

באופן כללי, מארז לתינוק יכול להכיל אין סוף פריטים. אנחנו אוהבים להעניק ליקרים לנו מארזים לתינוק שנראים שופעים במוצרים. כך, אנחנו מבטיחים שההורים הטריים יהיו מאושרים במתנה שהבאנו להם ירגישו שפינקנו אותם, שחשבנו עליהם, ולכן רוב נותני המתנות אוהבים לפנק במארזים לתינוק גדולים. מנגד, יש כאן גם עניינים של תקציב, מן הסתם שלא כולם יכולים להרשות לעצמם מארז לתינוק בסכום בלתי מוגבל. ולכן יש בשוק גם מארזים לתינוק בסכומים סבירים יותר שמתאימים לכל כיס. 
אצלנו ב KOYA BABY BOX השתדלנו ליצור מארזים לתינוק שמתאימים לכל כיס ולכל רצון. החל ממארז לתינוק מנופח ועשיר במוצרים לתינוק ועד מארזים לתינוק שהם קטנים יותר ובהתאם גם התקציב להם יהיה נמוך יותר. אך בכל מקרה, חשוב לנו שכל המארזים לתינוק שלנו יהיו ברמה גבוהה, יהיו מעוצבים ואסטתיים כך שגם המארז לתינוק הגדול וגם המארז לתינוק הקטן יותר יעניקו ליולדת תחושה שקיבלה מתנה יוקריתית ומקורית והן תכרנה לכם תודה.

אז מה מכיל המארז לתינוק שלנו: 
להלן סקירה של כמה ממוצרי הדגל שלנו שניתן למצוא במארז לתינוק שלנו

מוצרי טקסטיל: כולנו אוהבים מוצרי טקסטיל. בעולם התינוקות לבדים ישנה חשיבות רבה, הן כי הם נעימים ותינוקות בני יומם אוהבים להתקרבל בהם זה מעניק להם תחושה כאילו הם עדיין בבטן האם עטופים בשכבות עדינות של חום ורכות ולכן תינוקות רבים מתחברים מאוד לבדים נעימים מעצם טבעם ומקורם בבטן האם שנשאה אותם.
לנו בתור הורים וגם התור מעניקי מתנות, חשוב מאוד לספק במארז לתינוק מוצרי טקסטיל איכותיים שיעניקו לתינוק את אותה תחושה של הרחם העוטף הם והמחבק שהתינוק זקוק לו כל כך בימיו הראשוניים וגם בחודשים שלאחר מכן. 
לכן, אנחנו במארז לתינוק, שמים דגש רב על מוצרי הטקסטיל שלנו. כך למשל תוכלו למצוא במארז לתינוק, שמיכות 120*120 גדולות שעשויות מ 100% כותנה. הכותנה היא בד נושם, בד אורירי, והיא רכה ונעימה. היא חומר אורגני ולכן הסיכוי לפגיעה העור התינוק היא מזערית. אנו גם ממליצים תמיד לכבס את הבד טרם השימוש בו במגע עם עור התינוק. אנחנו אוהבים לשלב במארזים לתינוק שלנו שמיכות כותנה עם פרנזים. הפרנזים מעניקים עוד סטייל וסגנון לשמיכה, והייחוד במארזים שלנו הוא שאנו משתדלים שלכל מוצר יהיה סגנון משלו, לכן, אנו אוהבים מאוד לשלב שמיכת כותנה פרנזים במארזים לתינוק שיוצאים מאיתנו 
במארזים לתינוק שלנו ניתן גם למצוא שמיכת כותנה סרוגה. גם כאן, מדובר בשמיכה גדולה, שתכסה את התינוק הקטן היטב. השמיכה הסרוגה גם היא אוורירית מאוד, היא מתאימה מאוד לעונות המעבר בהן לא חם ולא קר והיא נותנת שכבת הגנה נוספת לתינוק, אך שכבה אורירית וקלילה. לכן, אנו מאוד אוהבים וממליצים להוסיף לכל מארז לתינוק גם שמיכת כותנה סרוגה.
מוצר נוסף שאנו מאוד אוהבים להוסיף למארז לתינוק שלנו הוא שמיכי ארנב המפורסם!
שמיכי ארנב נהפך בשנים האחרונות לשם דבר בעולם התינוקות. מצד אחד זו שמיכה קטנה ונעימה שכאמור התינוקות אוהבים להתכרבל בה, מצד שני זה גם בובה, ואין כמו בובת ארנב אהובה שכל כך משמחת תינוקות וגם ילדים. שמיכי הארנב שלנו גם הוא עשוי מכותנה נעימה ואוורירית וכל כן מהווה תוספת חובה בכל מארז לתינוק, ואנו ממליצים על מוצר משובב לב זה.

צעצועי התפתחות מעץ וסיליקון תוספת מקסימה למארז לתינוק:
צעצועי התפתחות לתינוק, קיימים משחר ימי ההסטוריה, הם חשובים ומפתחים את היכולות של התינוק. לכן אנחנו אוהבים מאוד לשלב במארז לתינוק גם לפחות צעצוע התפתחות אחד לתינוק. כך למשל ניתן למצוא אצלנו את צעצוע הקשת מעץ מלא. מדובר במשחק הרכבה מעץ מלא ובמגוון צבעי הקשת. מעבר לכך שהצעצוע מעוצב להפליא ויפה גם סתם כתוספת מונחת על מדף בחדר התינוק, הוא משחק התפתחותי לכל דבר אשר ישרת את התינוק החל מגיל חצי שנה ועד גיל 4-5 שנים. התינוק יכול להרכיב עם הקשת מגוון של צורות, ולשחק איתו במגוון דרכים ובכל לשפר את יכולותיו הקוגניטיביות. לכן, אנו סבורים שצעצוע זה הוא נהדר כתוספת למארז לתינוק הוא גם יפה מיוחד ומסקרן וגם מאוד שימושי. בקיצור התוספת המושלמת לכל מארז לתינוק!
נשכן סיליקון: צעצוע, או פריט נוסף שאנו ממליצים עליו ומקפידים לשלבו כמעט בכל המארזים לתינוק שלנו הוא הנשכן צבעוני שלנו בצורת עלה! זהו נשכן שעשוי מסיליקון 100% הוא נטול חומרים רעילים לתינוק ונטול BPA כמובן שעדיין חשוב לשטוף אותו לפני כל שימוש. הנשכן הוא חברו הטוב של כאב גדילת השיניים אצל פעוטות. דרך מומלצת לשימוש בו הוא להקפיא אותו טרם נגיש אותו לתינוק, והתינוק בטוח יודה לנו על כך :)
בעת גדילת השיניים בתינוק נוצר גירוי בחניכיים. ולכן לתינוקות הקטנים עוזר מאוד לנשוך משהו כדי להפיג את הגירוי, הקור גם מאוד עוזר לכן מומלץ להקפיא את המוצר טרם לכן כאמור.
תינוקות רבים אוהבים ללעוס כל דבר שהם רואים, ההכנסה לפה והנשיכה עם החניכיים, היא הדרך שלהם להכיר את העולם ולכן נשכן הוא מתנה מקורית חשובה ושימושית לתינוק.
הנשכן שלנו שמגיע במארזים לתינוק הוא בצבעים עדינים של חום, ורוד ובז' לרוב הוא בצורת עלה, שכן אנו רואים חשיבות רבה בחיבור מותג המארזים לתינוק שלנו לטבע והעלה מסמל במידה ניכרת את העצים והטבע היפייפה שסביבנו.
ובקיצור נשכן מסיליקון הוא תוספת נהדרך לכל מארז לתינוק, מחירו אינו יקר, אך לעומת זאת הוא שימושי מאוד וחשוב לתינוק.

קשת סרוגה מוצר מקסים לכל מארז לתינוק:
הקשת הסרוגה האהובה שלנו היא מוצר חובה בכל מארז לתינוק. היא מגיעה בגוונים של וורוד וגם בגוונים של חום ולבן. היא איכותית עשוי מצמר ומהווה תוספת עיצובית נפלאה לכל קיר שומם בחדר התינוק. הקשת ידועה כציור שילדים אוהבים לצייר ולא סתם, היא צבעונית, יפה, מפיכה תקווה ואור בליבנו. לא סתם מבוגרים וילדים אוהבים להתבונן בקשת. לכן, אנחנו העברנו את הקשת אשר אהובה על כולם גם למארזים לתינוק שלנו. והיא מקשטת בגאון הרבה מן המארזים לתינוק שלנו. אז אל תשכחו להוסיף קשת למארז לתינוק שלכם.

מנורת לילה ענן- תוספת מוארת לכל מארז לתינוק:
תוספת נוספת אהובה ומקורית במיוחד לכל מארז לתינוק הוא מוצר ייחודי לנו והוא מנורת לילה ענן. מנורת לילה קטנה שמתאימה מאוד למיטת התינוק בצורת ענן. מגיעה לרוב בצבע לבן או צבע וורוד. היא נטענת על ידי הטענת USB כך שלא צריך להחליף בטריות כל שני וחמישי. יש לה כפתור שבכל לחיצה עליו הצבע של התאורה משתנה בין גווני צהוב לגווני לבן. וגם התינוק או הילד יכולים ללחוץ. האור של המנורה מרגיע מאוד, הוא אינו חזק מדי ולכן יכול להיות תאורה מצויינת לתינוק או הילד שמפחדים לישון לבד בחושך, הם גם יכולים להחזיק את המנורה וגם זה יסב להם תחושת ביטחון.
מנורת לילה ענן זאת תוספת מקורית מאוד לכל מארז לתינוק. הלקוחות שלנו מאוד אוהבים אותה.

במאמר זה נתנו סקירה של מספר קטן מהמוצרים שלנו שאנו אוהבים לשלב במארז לתינוק. מדובר במוצרים אהובים ומקוריים שלנו שעל סמך חוות הדעת של הלקוחות שלנו הם מצאו אותם מיוחדים, ושימושיים במיוחד. באתרנו ניתן למצוא גם מוצרים רבים נוספים שמהווים תוספת נפלאה למארזים לתינוק ועליהם נרחיב במאמרים נוספים.

למידע וטיפים על יצירת מארז לידה בעצמכם לחצו כאן
למידע על יצירת מארז לתינוק מושלם לחצו כאן
רוצים לדעת למה מארז לתינוק היא המתנה המושלמת? לחצו כאןאוברול לתינוק
Coi בניית אתרים
0