4 כללים ליצירת מארז לידה מושלם בעצמכם

הרי לכם 4 כללי מפתח שיעזרו לכם להרכיב מארז לידה מנצח ומרגש:
היולדת הטרייה ילדה, וכל המשפחה והחברים במירוץ אחרי הזמן להפגש אתה כמה שיותר מוקדם ולהביא לא מתנה, מארז לידה מושלם שיזכר אצלה לשנים ארוכות, וכמובן יזכיר לה תמיד כמה אתם אוהבים אותה. ובא לכם שהפעם מארז הלידה שלכם יהיה באמת מיוחד ומקורי עם נגיעה אישית ומהלב. אז במיוחד בשביל זה מיועד המאמר הזה.
הכלל הראשון הוא כמובן תוכן המארז, הרי המשפט הידוע אך תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו, נכון גם לכאן.


פריטים מיוחדים למארז הלידה שלכם:
אז זה המקום שלכם להביע את היצירתיות שלכם וללכת לקניון הקרוב ולרכוש מוצרים ליולדת היקרה שלכם, שמותאמים כמובן לתקציבכם האישי. יש בקטגוריית מוצרי תינוקות מגוון רחב של מוצרים וההיצע הוא באמת אין סופי. אז כדי שלא תלכו לאיבוד בין שלל המוצרים אנחנו ממליצים לכם קודם כל לרכוש מספר מוצרי טקסטיל, זה יכול להיות שמיכות כותנה, או שמיכות סרוגות, זה יכול להיות טיטולים, כמובן חשוב שהבדים יהיו מכותנה או היפואלרגניים, כאלו שיתאימו לעור התינוק העדין. 
בנוסף, ניתן לרכוש ביגוד, גם כאן ההיצע הוא מאוד גדול, ניתן לרכוש בגדי גוף לתינוק לשלביו הראשוניים, מכנסיים חמו, אוברוליים, כובעים, גרביים ועוד ועוד.
לאחר שקניתן מספר מוצרי טקסטיל למארז הלידה שלכם, אנו ממליצים לרכוש מספר פריטים קטנים יותר, שיוסיפו גוון ועושר למארז הלידה שלכם, כך לדוגמה ניתן לרכוש צעצועי התפתחות שונים מעץ מלא או מסיליקון, בנדנות לתינוק, מוצצים, מחזיק למוצץ, תופסן למוצץ, מחלקי מנות, סרט פפיון לשיער, קישוטים לחדר התינוק, בובות רכות, אם זאת תינוקת אז אקסוריז לשיער, נשכנים צבעוניים ובאמת שאין לשלב הזה סוף, המלצה שלנו כדי לא ללכת לאיבוד, היא לקנות בין 3-5 פריטים נוספים למארז, וזאת על מנת שמארז הלידה לא יראה עמוס מידי, וגם כדי לא לגרוע מהייחודיות והיופי של כל פריט ופריט.
אנו ממליצים גם להוסיף מתנה ליולדת עצמה, הרי היא לא פחות חשובה, ולכן דאגו גם לפנק את היולדת במארז הלידה שלכם, עם מוצר קוסמטי מסויים שהיא אוהבת, בושם, בגד, תכשיט או כל דבר אישי אחר שיראה ליולדת שאתם חשבתם עליה, אני בטוחה שכל יולדת תוכיר לכם תודה על כך.
מכירים את המשפט "כל המוסיף גורע", או "תפסת מרובה לא תפסת"? אז משפטים הללו לגמרי נכונים גם בכל מה שקשור למארז לידה.
נכון שאתם רוצים לתת ליולדת ולתינוק מכל הלב וביד רחבה. אבל אנחנו סבורים שעדיף לרכוש מספר פריטים ייחודיים ואיכותיים מאשר למלא את מארז הלידה במליון פריטים שלא רואים את תחתית המארז.

אריזת הפריטים במארז הלידה שלכם:
אנו חיים היום בעידן שהאסטטיקה היופי והרושם הראשוני לגמרי משחק משחק חשוב ביותר. כמו שברשתות החבריות אנחנו רוצים להראות במיטבנו, כך גם מארז הלידה, חשוב שיראה במיטבו. אל תזלזלו באריזה. לשם כך, גשו לחנות האריזות הקרובה למקום מגוריכם וקנו אריזת מתנה למארז הלידה שלכם. האריזה יכולה להיות במגוון צבעים כמו לבן, שחור, טבעי או צבעוני. אך לדעתנו כדאי מאוד להתאים את צבע האריזה לצבעי הפריטים שבמארז שלכם כדי שכל מארז הלידה יראה קשור בהרמוניה מההתחלה ועד הסוף. למשל אם בחרתם פריטים בגווני לבן, חום, שמנת אנו ממליצים על מארז בצבע לבן או צבע טבעי, אן אם לדוגמה בחרתם גוונים צבעוניים ועזים תוכלו לרגוש מארז בצבע שחור או אדום צהוב וכו'. העיר שהפנים יתאים לחוץ. אם אתם כבר בחנות, רכשו גם סרטים לאריזה, מדבקות של "מכל הלב" "באהבה" ועוד, כדי שתוכלו לקשט את המארז בסיום.
רכשו גם ניירות קטיפה בצבעים בהירים מתאימים הם תמיד נותנים המון עושר ואופי למארז הלידה.

סידור הפריטים במארז הלידה שלכם:

אז אחרי שרכשנו פריטים למארז הלידה שלנו, ורכשנו מוצרי אריזה הגיע השלב הבא שלכאורה נראה ממש פשוט והוא סידור הפריטים במארז הלידה.
אז נכון, זה באמת לא מסובך כל כך, אבל גם כאן חשוב לשמור על מספר כללים מנחים כדי שלא תפשלו.
התחילו מסידור הפריטים הגדולים במארז. בדרך כלל זה יהיה מוצרי הטקסטיל, אם צעצוע התפתחות אם רכשתם. הקפידו לקפל את הביגוד או השמיכות היטב כאילו הייתם מוכרנים בחנות בגדים והניחו במארז. לאחר מכן, הניחו את הפריטים במארז הלידה לפי סדר גודלם מהגדול לקטן ולבסוף הניחו אקססוריז משלימים שרכשתם באופן כזה שיקשטו את המארז כמו תכשיטים עדינים. חשוב מאוד להקפיד שבמארז לא יהיה מקום ריק בו רואים את תחתית המארז כי אז המארז לידה יראה ריק ועני וזה בהחלט הדבר האחרון שנרצה ליולדת שלנו. לכן, אם יש לכ אזור כזה קחו נייר קטיפה, פקצ'צ'ו אותו והניחו מתחת לפריט בו יש מרווח, כך מארז הלידה יראה עשיר יותר מסודר ומנופח.
לאחר שסיגרתם את כל הפריטים סגרו הכל בנייר הקטיפה באופן שהוא יעטוף את כל הפריטים ויגן עליהם, סגרו הכל עם סרטים מתאימים והדביקו את המדבקות היפות שקניתם.
כמובן וודאו שכל מחירי הפריטים מוצנעים. וכשאתם מביאים את מארז הלידה ליולדת הקפידו שהוא תמיד יהיה ישר כי אחרת כל הפריטים יתבלגנו וחבל על כל המאמץ שלכם בסידור.

ברכה למארז לידה:
כולם כמובן יודעים לכתוב ברכות, וכל אחד כמובן כותב ברכה בסגנון שלנו ובהתאם להיכרותו עם היולדת. ברכה זה דבר אישי ולכן לא נרחיב כאן יתר על המידה. רק כמה דגשים לעניין הברכה למארז לידה. ראשית זכרו מדובר ביולדת טרייה שהיא בוודאי הורמנלית, לכן, נצלו את היותה מרוגשת ממילא כדי לרגש אותו ולתת לה מילים חמות ואוהבות שהיא בוודאות זקוקה להם ברגעים אלו. אפשר לנצל את הבמה וכתוב משהו אישי, על זיכרון שמשותף רק לכם, רגע מרגש, רגע מצחיק שיעלה בה חיוך, רגע מהעבר, או כל דבר שיגע בה. אין כמו לקבל יחד עם מארז הלידה ברכה מרגשת ומקורית שנכתבה מהלב, ואנו בטוחים שהיולדת תעריך ברכה מושקעת עד מאוד. מארז לידה איכותי שמחובר לו ברכה מהלב, יצור ביולדת חוויה, זכרון מרגש ובלתי נשכח והחוויה כבר לא תהיה רק הפריטים עצמם, אלא הרגע עצמו בו היא גם התרגשה וגם קבלה מתנה מיוחדת. והרי חוויות הן לב ליבו של החיים.
כמן כן, התאימו את הברכה לסגנון וצבעי מארז הלידה שלכפ. כך לדוגמה אם מארז הלידה הלידה שלכם והפריטים בו הם גווני ורוד, שמנת, לבן, בחרו בברכה בהירה בצבעים אלו, ולא פתאום ברכה עם גווני כחול ושחור כדי שהכל יתחבר.

אם תקפידו על הכללים למארז לידה, מובטח לכם מארז לידה מנצח שיגרום ליולדת התרגשות רבה, נתקלתי גם בהרבה יולדות שהזילו דמעה ואין מרגש וכיף מלדעת שהבאתם ליולדת מתנה מיוחדת מהלב.
אם אתם יכולים להביא ליולדת את מארז הלידה בעצמכם אין נפלא כמו זה, אך אם אין ביכולתכם לעשות זאת תוכלו גם לשלוח את מארז הלידה עם שליח עד הבית. יש היום הרבה חברות שליחויות שיודעות להביא את מארז הלידה עד הבית בזריזות ומהירות.

ואם לא בא לכם להתרוצץ בין רשתות החנויות, באתרנו KOYA BABY BOX אנחנו מתמחים בלייצר מארזי לידה איכותיים ומסוגננים ללא פשרות שמתחשבים בתוכן ופריטי מארז הלידה וגם בניראות המארז עצמו. כל המארזים שלנו עוצבו על ידי מעצבת פנים שדוגלת ביצירת מארזים הרמוניים שמחוברים לטבע. ונדאג לארוז לכם מארזי לידה מכל הלב ולשלוח את מארז הלידה בזריזות עד פתח דלתה של היולדת. 
באתר שלנו ניתן גם להרכיב מארז לידה בעצמכם, וכך תוכלו לבחור את המוצרים הספציפיים שתרצן במארז הלידה שלכם
תוכלו ליצור עימנו קשר בכל שלב ונשמח לתת שירות
לטיפים ומאמרים נוספים בתחום מארז לידה ליחצו כאן
 


מארז לידה
מארז לידה מושלם- חשוב לעשות זאת נכון!
Coi בניית אתרים
0