מארז לידה
מחפשים מארז לידה? והגעתם אלינו? אז הגעתם למקום הנכון!
לפניכם מוצגים מגוון מארזי לידה לבנים ולבנות, בצבעים רכים של פסטל, קרם, חום, בז' לבן וורוד. צבעים שמזכירים את הטבע האדמה והאביב השתדלנו להעביר את תחושת הטבע והחופש בכל מארז לידה מבחינת החומרים, העיצוב והאריזה.
בכל מארז לידה שלנו תמצאו מוצרים איכותיים ושימושיים לתינוק/ת עד גיל שנה וגם יותר. כל המוצרים במארז הלידה שלנו נבחרו בקפידה רבה ועברו מבחני איכות ופרקטיות לתינוקת וליולדת מתוך מחשבה על צרכי היולדת והתינוק והענקת חוויה מקסימלית ממוצרי מארז הלידה שלנו.
במארז לידה שלנו תמצאו מוצרים איכותיים ומגוונים, השתדלנו לכלול בכל מארז לידה מגוון מוצרים שקשורים בחייו של התינוק והאם כגון מוצרי התפתחות, ביגוד, צעצועי התפתחות מגוונים מעץ מלא, קישוט לחדר ומוצרים פרקטיים לאם. כל המוצרים במארז לידה שלנו עשויים מחומרים טבעיים שעשויים מעץ וכותנה, מוצרי הסיליקון שלנו בטיחותיים לתינוק נטולי BPA.
במארזי לידה שלנו, חשבנו על כל הפרטים, החל מיצירת מארז לידה מושלם ומגוון ליולדת שיכלול פריטים ואביזרים מגוונים ועד לשלב עיצוב מארז הלידה. הקדשנו מחשבה רבה בעיצוב מארז הלידה, כך שהיולדת תרגיש מיוחדת וחשובה כשתקבל את מארז הלידה. כי האמת, הכי מגיע לה! אל תשכחו להוסיף גם ערכת פינוק ליולדת לכל מארז לידה. 
אז כל שנותר הוא רק לבחור את מארז הלידה הנכון עבורכם כדי לשמח את היולדת והתינוק! ואנחנו מבטיחים לדאוג כבר לכל השאר 
Coi בניית אתרים
0